Regały

[et_pb_section admin_label=”Sekcja” fullwidth=”on” specialty=”off”][et_pb_fullwidth_image admin_label=”Obraz w pełnej szerokości” src=”https://www.irmos.pl/wp-content/uploads/2017/04/slider-irmos.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/et_pb_fullwidth_image][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”justified” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Ofert regałów magazynowych jest bardzo obszerna, a to wszystko po to, aby odpowiednio wyposażyć każdy, nawet najbardziej nietypowy magazyn. W związku z tym, rynek regałów magazynowych jest obszerny i jest w stanie zapewnić wiele różnych rozwiązań.

Wśród stałej oferty można znaleźć następujące typy regałów magazynowych: regały półkowe, regały paletowe czy też regały wspornikowe. Dostępne są również regały używane, oczywiście tylko takie, których stan techniczny jest bardzo dobry i nie będzie zagrażał pracownikom magazynu.

Każdy z tych typów regałów magazynowych jest także dostosowany do tego, aby jego funkcje rozbudować o elementy dodatkowe. Jeśli powierzchnia magazynowa jest nietypowa, wtedy warto skontaktować się z samym producentem regałów i zlecić wykonanie innowacyjnego projektu. Taka możliwość daje okazję wykorzystania różnego typu regałów tak, aby stworzyć w pełni funkcjonalny magazyn.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]