Jak zaprojektować

[et_pb_section fullwidth=”on” specialty=”off” admin_label=”Sekcja”][et_pb_fullwidth_image admin_label=”Obraz w pełnej szerokości” src=”https://www.irmos.pl/wp-content/uploads/2017/04/slider-irmos.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”justified” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Każdy magazyn jest inny, ponieważ różni się nie tylko wielkością, ale także swoim przeznaczeniem. Dlatego też, mając to na uwadze, należy odpowiednio zagospodarować w nim dostępną przestrzeń. Świetnie do tego służą regały magazynowe, które są dopasowane do gabarytów przechowywanych towarów, jak również do warunków powierzchniowych magazynów.

Wśród dostępnych rozwiązań regałów magazynowych z pewnością da się wybrać takie, które będą w stu procentach odpowiadać potrzebom. Projektując powierzchnię magazynu warto najpierw mieć dokładnie sprecyzowany plan rozwoju firmy, ponieważ projekt magazynu jest integralną częścią tego, jakie towary będzie się w nim magazynować. Również bardzo ważne jest to, czy dany magazyn ma zostać przeznaczony na centrum logistyczne, czy też będą przechowywane w nim towary, których wywóz z magazynu będzie w dość długiej perspektywie czasowej. Projektując powierzchnię magazynu należy uwzględnić wszystkie obowiązujące przepisy, które mówią o bezpieczeństwie pracy oraz o ochronie zdrowia i życia pracowników.

Podsumowując, aby dobrze zaplanować przestrzeń magazynu należy posiadać projekt zagospodarowania przestrzeni, jasno określić profil działalności danego magazynu oraz uwzględnić koncepcje lokalizacyjne.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]