Półkowe

[et_pb_section fullwidth=”on” specialty=”off” admin_label=”Sekcja”][et_pb_fullwidth_image admin_label=”Obraz w pełnej szerokości” src=”https://www.irmos.pl/wp-content/uploads/2017/04/slider-irmos.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”justified” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Dobrze wyposażony magazyn, nie może obejść się bez regałów półkowych. Są one najczęściej stosowane w magazynach, warsztatach, różnego typu składach oraz i w archiwach. Mają tak szerokie zastosowanie dzięki swojej funkcjonalności oraz łatwości w ich montażu i demontażu.

Regały półkowe to świetny produkt, który składa się z wysokiej jakości pionowych słupów i trawersów. Dzięki temu, że te elementy są o różnej długości, mogą stanowić bardzo wytrzymała ramę, na której umieszcza się panele blaszane. Charakteryzują się one różną długością i szerokością, a to wszystko po to, aby móc wybrać regał najbardziej odpowiadający potrzebom.

Wielką zaletą tego produktu jest jego niezwykle prosty montaż i demontaż, a szczególnie się sprawdza podczas składowania na nim drobnych towarów. Mimo tak prostej konstrukcji jest niezwykle wytrzymały i stabilny, a może być wysoki od 1,5 m do 7 m oraz wytrzymać obciążenie do 3500 kg.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]