Obozy taneczne dla dzieci i młodzieży

Ruch i aktywność fizyczna to bardzo ważne aspekty zdrowego stulu życia. Dzięki niemu i zdrowej, zróżnicowanej diecie, każdy z nas ma szansę zachować zdrowe, szczupłe i mocne ciało na długie lata. Takie korzystne nawyki, warto kształtować od małego. Pomocne w tym mogą być nasze obozy taneczne dla dzieci i młodzieży.

Któż z nas nie lubi tańczyć? Taniec to wspaniała forma ruchu przez zabawę, a muzyka towarzyszy nam przecież zarówno w życiu codziennym, jak i podczas przyjęć i rodzinnych uroczystości. Doskonałą formą treningu tańca są nasze obozy taneczne, skierowane do dzieci i młodzieży. Mówi się, że dzieci mają naturalny dryg do tańca, warto go pielęgnować i szlifować od najmłodszych lat, najlepiej pod opieką profesjonalnych instruktorów tanecznych. W trakcie naszych obozów, młodzież może spróbować różnych stylów tańca – standardowego, latynoamerykańskiego, zumby, hip – hopu, disco, popu, jazzu, a nawet elementów baletu. Dzięki tej różnorodności, każdy uczestnik z pewnością znajdzie styl dla siebie, który będzie mógł dalej rozwijać.

Obozy taneczne to świetna okazja na ciekawe spędzenie wakacji czy ferii aktywnie, w gronie ludzi z pasją, którzy mogą stać się Twoimi przyjaciółmi, a sam taniec sposobem na życie. Nasze obozy odbywają się nad polskim morzem i jeziorami, a w zimie w Tatrach, aby wszyscy uczestnocy mogli cieszyć się pięknymi, śnieżnymi, górskimi widokami.

OBOZY DLA DZIECI

Najczęściej organizowane są dla dzieci od 6 roku życia. Wyjazdy odbywają się bez rodziców, pod nadzorem wykwalifikowanych opiekunów. Obozy dla dzieci są tak skonstruowane, aby zawierały minumum 20 godzin tańca z profesjonalnym instruktorem. Dzieci mogą spróbować swoich sił w tańcu współczesnym, hip – hopie, jazzie, tańcu towarzyskim, a także w tańcach latynoamerykańskich i balecie. W ofercie znajduje się również zumba, która jest mieszanką różnych stylów, w akompaniamencie szybkiej muzyki latynoskiej. Ważny jest również program poza lekcjami tanecznymi, aby dzieci nie nudziły się i bliżej poznały. Dlatego też, nasze obozy, w lato organizowane są nad jeziorami i nad morzem. Nie ma nic lepszego jak relaks na plaży po treningu i ochłodzenie się w wodzie, czy zabawa w piasku.

OBOZY DLA MŁODZIEŻY

Organizowane są dla młodzieży w wieku 11 – 18 lat. Starsze dzieci często już mają swoje preferencje, jeśli chodzi o styl tańca, dlatego też mogą wybrać program nakierowany na rodzaj tańca, który ich najbardziej interesuje, np. jazz, hip – hop, taniec współczesny. Dla osób jeszcze niezdecydowanych na konkretny kierunek, bądź tych, które zaczynają swoją drogę z tańcem, dostepne są obozy, które zawierają warszaty z wielu stylów tańca: od hip – hopu, przez jazz, tańce standardowe i współczesne. A to wszystko w urokliwej scenerii polskiego morza, jezior czy gór w porze zimowej. Młodzież dzielona jest na grupy uwzględniające wiek, stopień zaawansowania i umiejętności. Osoby, które już dłużej rozwijają się w jednym stylu tanecznym mogą szlifować dalej swoje umiejętności poznając nowe kroki i bardziej skomplikowane układy. Natomiast początkujący mają szansę bezstresowo nauczyć się podstaw danego stylu tanecznego. Oferta obozów jest bogata w wiele zajęć dodatkowych takich jak stretching, bieganie, wieczorki zapoznawcze i wiele innych. Młodzież na pewno nie będzie się nudzić, a z obozów powrócą zadowolone i uśmiechnięte, z pięknymi wspomnieniami i nowmymi znajomościami.

Po więcej szczegółów na temat naszych obozów zapraszamy na naszą stronę internetową: https://www.kogis.pl/rodzaje-obozow/taneczne/. Znajdą tam Państwo szczegółowe opisy i propozycje takich obozów jak „OBÓZ TANECZNY MŁODZIEŻOWY W PORONINIE” czy OBÓZ MUSICALOWY “BRODWAY” DLA MŁODZIEŻY – NAD MORZEM wraz z terminami wyjazdów i ceną za każdy turnus. Zachęcamy do wyboru naszej oferty!