Niepowtarzalne wzory zmywalnych tatuaży

Tatuaż w dzisiejszych czasach nie jest już tak szokującym zjawiskiem tabu, jak było do tej pory. Właściwie każdy może sobie pozwolić na taką oryginalną ozdobę na ciele. Coraz więcej osób decyduje się na tatuaż na stałe, czyli ten prawdziwy. Są miejsca oferujące tatuaże permanentne, które mamy na ciele na około od miesiąca do nawet pięciu lat. Co jednak, kiedy do końca nie jesteśmy zdecydowani na stały, a nawet permanentny czasowy tatuaż? Zwłaszcza, iż wybór wzoru to nie lada zadanie? Wiele kobiet marzy przecież o wakacyjnym tatuażu tylko na lato? Chcą zaszaleć i pokazać piękne, przyozdobione ciało. Dla takich właśnie osób wprost stworzone zostały tatuaże zmywalne

  • Tatuaże zmywalne prezentują się doskonale. Już po aplikacji łudząco przypominają prawdziwy tatuaż spod igły tatuatora.
  • Zmywalne tatuaże są idealne dla osób niezdecydowanych, które nie mają pojęcia, jaki wzór wybrać na całe życie.
  • 100 procent bezpieczeństwa. Przy aplikacji zmywalnych tatuaży nie ma ryzyka zarażenia się chorobą, czy „paprania się” rany. Bywają ludzie, którzy mają alergię na przykład na tusz. W przypadku tatuaży zmywalnych nie ponosimy takie ryzyka.
  • Ogromna ilość wzorów do wyboru. Wśród zmywalnych tatuaży dosłownie każdy znajdzie coś dla siebie. Mężczyznom proponujemy tribale, kobietom zaś kwiatowe motywy, czy azteckie wzorki. Dziewczyny oszalały na punkcie srebrnych i złotych tatuaży zmywalnych. Są wprost idealne do letnich strojów i oczywiście do bikini. Na plaży na pewno wyróżnisz się wśród plażowiczek.
  • Oczywiście zmywalne tatuaże mogą aplikować nawet małe dzieci. Są stuprocentowo bezpieczne dla zdrowia. Chłopcy uwielbiają te z wizerunkami superbohaterów, dziewczynki z bohaterkami z ich ulubionych bajek.
  • Zmywalne tatuaże są banalne w aplikacji. Wystarczy oczyścić skórę na przykład wacikiem za pomocą spirytusu, bądź perfum (czy innego środka zawierającego odtłuszczający alkohol) oraz trochę wody. Szybko i łatwo!
  • Zawsze możesz nakładać nowe wzory, nie musisz ograniczać się do jednego. Aplikuj zmywalne tatuaż w zależności od nastroju, stroju i okoliczności.
  • Możliwość nałożenia na ciele kilku tatuaży jednocześnie bez ryzyka alergii, czy reakcji organizmu!
  • Bezproblemowe usuwanie tatuażu. Dzięki specjalnej technologii zmywalnych tatuaży zarówno ich aplikacja, jak i usuwanie są na prawdę banalnie proste. Nie musisz się martwić, jeśli wzór Ci się nie podoba, albo w miejsce do którego się wybierasz nie wypada iść z 'wytatuowanym’ ciałem. Możesz usunąć zmywalny tatuaż bez żadnego problemu!

Tatuaże tymczasowe – dla kogo?