Wspornikowe

[et_pb_section fullwidth=”on” specialty=”off” admin_label=”Sekcja”][et_pb_fullwidth_image admin_label=”Obraz w pełnej szerokości” src=”https://www.irmos.pl/wp-content/uploads/2017/04/slider-irmos.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][/et_pb_section][et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”justified” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

W zależności od tego, jakie towary chce się przechowywać w magazynach, to należy wybrać odpowiednio do tego dostosowane regały magazynowe. Jeśli mają to być towary dłużycowe, to jedynym a zarazem najlepszym rozwiązaniem są regały wspornikowe.

Regały wspornikowe wykonane są zazwyczaj z profili stalowych, które montowane są za pomocą klinów i zaczepów. Dzięki temu regały wspornikowe są bardzo łatwe do montażu. To również pozwala zmieniać poziom składowania na regale, bez jego demontażu. Jest to wielkie ułatwienie, które nie wymaga angażowania do tego odpowiedniej firmy zajmującej się montażem i demontażem regałów magazynowych. Regały wspornikowe mogą być również wyposażone w specjalne ograniczniki zewnętrzne, które będą chronić składowany towar przez zsunięciem.

Regały wspornikowe to świetne rozwiązanie dla magazynów, które zajmują się składowaniem długich, a przy tym ciężkich materiałów. Wybierając taki regał, można również zaopatrzyć się do niego w elementy dodatkowe takie jak np.: półki pełne, perforowane uchwyty do szpul, ograniczniki lub ścianki siatkowe. To wszystko z pewnością zwiększy zakres wykorzystania regału oraz pozwoli w pełni wykorzystać jego możliwości.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]